PODPORUJEME PODNIKÁNÍ- INFORMUJEME NÁVŠTĚVNÍKY

Propagujte své akce zdarma.


Portál umožňuje bezplatnou propagaci kulturních, sportovních, zábavních událostí ve městě a okolí. Dva kroky jak vytvořit událost: 1. přehledu míst najděte místo konání akce. 2. Vytvořte událost, uložte a vyčkejte na schválení. Schválené události se zobrazí v přehledu událostí


Děkujeme za vložení.E-vizitka - cílená inzerce v regionuE-vizitka představuje moderní a efektivní způsob jak se prezentovat na internetu a inzerovat v regionu. Je to uživatelsky jednoduchá, finančně dostupná alternativa webových stránek. Svou E-vizitku si můžete sami na portále založit a upravovat. Se zakoupenou službou můžete ihned cíleně inzerovat své zboží, akce, pracovní místa.. FAQ


Návod: 

1Zkontrolujte přehled míst zda se vaše firma / místo již na stránkách nenachází. 
2. V záložce přidat místo, vyplňte formulář a uložte jej. Po schválení se vložené místo / firma zobrazí v přehledu míst 
Máte dotaz?

zákaznická linka

+420739090111
vary@lifein.town
m.me/jsemzvaru


Zákaznická linka je určena pro klienty portálu.

Provozní doba:

pondělí-pátek 8:00 - 16:00


Portal jsmez.cz je platforma olomoucké společnosti Life In Town s.r.o, na které podnikatelé z regionu tvoří svými příspěvky až 80% obsahu stránek.

Portál slouží k vzájemné informovanosti a není financován ani podporován EU, statutárním městem nebo politickými stranami.

Kariéra

  Obchodník
Nabízíme příležitost pro komunikativního, cilevědomého obchodníka, který chce mít výši mzdy ve vlastních rukou. Práce je vhodná pro ty, které zajímá dění v regionu. Náplň práce je propojena s kreativní činností, zkušenosti s obchodem výhodou.

Správce firemního profilu

Fotografuješ a baví tě sociální sítě? Hledáme kreativního, akčního správce firemního profilu, který se bude svou tvorbou podílet na obsahu stránek. 


Napište nám. 

 kariera@lifein.town 

provozovatel portálu

Portál Jsem z Varů provozuje firma LIFE IN TOWN s.r.o

Fakturační údaje:

LIFE IN TOWN s.r.o.
Wellnerova 1215/1
779 00 Olomouc
IČO: 05153557
Nejsme plátci DPH